MIRAVA

HT-KDO-ER 450-1680

Koupelnový trubkový elektrický radiátor s regulací - oblouk.
Rozměry: 450 x 1680 mm | hmotnost: 21.32 kg

KOUPELNOVÉ TRUBKOVÉ ELEKTRICKÉ RADIÁTORY s regulací - oblouk

Koupelnová otopná trubková tělesa ocelové konstrukce v provedení s povrchovou úpravou RAL 9010 jsou zkompletována jako elektrické koupelnové radiátory, které jsou doplněny elektrickým topným tělesem s regulátorem prostorové teploty a jsou naplněny za přesně stanovených podmínek nemrznoucí směsi do - 7 ℃.

Naplněné elektrické koupelnové žebříky s nemrznoucí kapalinou a elektrickým topným tělesem ohřívá kapalinu těleso o příslušném elektrickém příkonu odpovídajícímu danému typu a rozměru koupelnového žebříku.

Trubkový radiátor je regulován pomocí zásuvkového termostatu. Tento zásuvkový elektronický termostat s LCD displejem,  zobrazuje teplotu v místnosti a aktuální stav termostatu (zapnut/vypnut). LED dioda pod displejem ukazuje aktuální stav elektrické zásuvky (sepnuta - rozepnuta). Je napájen síťovým napětím 230 V (k provozu není potřeba baterií).

Žebříkové radiátory jsou určeny především k vytápění a sušení ručníků v prostorách koupelny, WC, fitness, bazénů a relaxačních místností, kde působí jako funkční a zároveň estetický interiérový prvek.

- U koupelnových elektrických radiátorů je přibalena sada pro upevnění na stěnu.

- Ke každému koupelnovému radiátoru je přibalen návod k obsluze společně se záručním listem.

- Radiátory s elektrickým vytápěním lze umístit do koupelny v zónách 2, tj. prostor vedle vany, sprchového koutu nebo umyvadla.

- Příkon elektrického topného tělesa je zvolen v závislosti na tepelném výkonu radiátoru za daných podmínek, které jsou specifikovány technickými normami.Šířka x výška:
450 x 1680 mm

Tepelný výkon:
1279 W

Topná tyč: 
500 W
Hmotnost:
21,1 kg

Varianty:
Vaše cena

Cena bez DPH: 4074,74 Kč

Cena s DPH: 4930,44 Kč

Cena nezahrnuje:

Recyklační příplatek 29,-

Skladem


Koupit v e-shopu