MIRAVA

Historie společnosti MIRAVA, spol. s r.o.

MIRAVA, spol. s r.o., výrobce elektrických ohřívačů vody značky MIRAVA, působí na českém trhu již od roku 1991. Od začátku naší činnosti klademe mimořádný důraz na kvalitu. To znamená, že neustále pečujeme jak o vysokou technickou úroveň tak o moderní design našich výrobků. Jistě si všimnete designové jednoty našeho výrobního sortimentu. Tento efekt naši zákazníci velmi uvítali a velmi jej oceňují spotřebitelé, kteří mají v interiéru umístěno více našich výrobků. Pomocí vysoké kvality, estetického vzhledu, široké škály našeho výrobního sortimentu a dobře fungujícího servisu jsme schopni splnit přání každého zákazníka. Pečlivě dbáme na to, aby naše výrobní činnost nezatěžovala životní prostředí a výrobky i používané materiály byly vždy ekologické a zdravotně nezávadné.

Prioritním úkolem pro nás není pouze zajištění kvality, prodeje a servisu stávajících výrobků, ale i vývoj nových projektů, s cílem rozšiřování a logického doplňování výrobního sortimentu. Po důkladné analýze trhu a zmapování přání a potřeb našich zákazníků se naše společnost rozhodla zahájit vývoj a výrobu elektrického topného panelu s akumulací. Na trh se tak dostává atraktivní výrobek, který vyhovuje náročným požadavkům moderní doby na vytápění budov. Elektrické topné panely s akumulací Mirava HT dodáváme na trh v typových řadách dle rozměrů a výkonů, aby mohly najít své uplatnění jak v bytových tak nebytových prostorech.

Elektrické vytápění objektů patří mezi nejkomfortnější druhy vytápění, její obsluhy, tepelného pohodlí v objektu, rychlosti reakce a také z pohledu ekologie. Je dostupné všude, kde je zaveden elektrický proud s dostatečným příkonem. Úspora elektrické energie závisí na způsobu vytápění, na zvolených teplotách v jednotlivých místnostech a především na regulaci, ale oproti tradičnímu akumulačnímu vytápění mají topné panely malou prostorovou náročnost a cca o 40 % nižší instalovaný výkon pro vytápění.
U elektrických topidel se k regulaci používá prostorový termostat. Ten je důležitým doplňkem každého elektrického topidla, závisí na něm totiž udržení příjemné teploty ve vytápěné místnosti. V našem internetovém obchodě máme velký výběr prostorových regulátorů teploty, z nichž si vybere i ten nejnáročnější zákazník. Díky individuální regulaci v každé místnosti můžete udržovat v každé místnosti jinou požadovanou teplotu a zabránit přetápění, které znamená plýtvání energií.

V našem sortimentu má nezastupitelnou roli také malý elektrický průtokový či zásobníkový ohřívač vody. Tyto přístroje představují nejekonomičtější způsob ohřevu vody. Dají se velmi snadno umístit tam, kde ho nejvíce potřebujete - pod umyvadlo v koupelně, či do skříňky v kuchyňské lince.

Víme, že nedílnou součástí prodeje našich výrobků je i poskytování kvalitního odborného servisu. Přímo v sídle společnosti v Praze jsou vám k dispozici pracovníci obchodního oddělení, kteří vám rádi pomohou s výběrem vhodného výrobku, zdarma poskytnou technické poradenství a kompletně zpracují vaši objednávku, jakož i pracovníci našeho interního odborného servisu, kteří na místě ochotně provedou servis našich výrobků.